چهارشنبه، 30 مرداد 1398
Menu
تاریخ: 30 دی 1397 11:36 نظرات: 0 بازدید: 127 مرتبه
دوره آموزشی میراث جهانی بیابان لوت برای دانش آموزان برگزار شد
    دوره آموزشی میراث جهانی بیابان لوت برای دانش آموزان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پایگاه میراث جهانی بیابان لوت، نخستین دوره آموزشی میراث جهانی بیابان لوت برای دانش آموزان با هدف مشارکت نسل فردا در حفاظت و ارتقاء میراث جهانی برگزار شد. این دوره در تاریخ 29/10/1397 با همکاری نمایندگی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان در بخش شهداد و انجمن حامیان بیابان لوت برای دانش آموزان شهداد برگزار گردید.

سلسله دوره های آموزشی میراث جهانی بیابان لوت جهت تشویق و پیشبرد تصمیم گیرندگان فردا برای مشارکت در حفاظت از میراث جهانی بیابان لوت در سطح محلی، ملی و جهانی و بسیج جوانان برای پاسخ دادن به تهدیدات مستمر مواجه با اولین میراث جهانی طبیعی ایران برگزار می شوند. از طریق این آموزش ها، دانش آموزان به معنا و اهمیت میراث مشترک ما آموزش داده می­شوند و فرصت یادگیری درباره سایت های میراث جهانی، تاریخ و سنت های خود و دیگر فرهنگ ها، محیط زیست و اهمیت حفاظت از تنوع زیستی، تنوع زمین شناختی و تنوع فرهنگی را می آموزند. دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه ملت ها متحد می شوند تا میراثی را حفظ کنند.

سلسله دوره های آموزشی میراث جهانی بیابان لوت برای دانش آموزان، خانه های بوم گردی، جامعه محلی، راهنمایان تور و مسئولین حوزه بیابان لوت با هدف حفاظت و ارتقاء میراث جهانی برنامه ریزی شده که به مرور اجرا خواهند شد. 

کد خبر: 7830
  •     دوره آموزشی میراث جهانی بیابان لوت برای دانش آموزان برگزار شد
  •     دوره آموزشی میراث جهانی بیابان لوت برای دانش آموزان برگزار شد

امتیازدهی به خبر

RSS comment feed نظرات ارسال شده (0)

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل